Plenerowa Fotografia Ślubna

       Plener ślubny można śmiało nazwać małą podróżną poślubną. Zdjęcia plenerowe są wykonywane innego dnia niż ślub, więc Młoda Para powinna sobie zarezerwować cały dzień na taką wyprawę. W czasie tej podróży odwiedzamy różne ciekawe miejsca, jednak przebieg sesji nigdy nie jest przypadkowy. Wszystkie miejsca oraz godziny przybycia do nich są szczegółowo zaplanowane, a pod uwagę brane są nie tylko fotograficzne kwestie techniczne i logistyczne, ale również preferencje Pary Młodej.

Sesję plenerową możemy zaplanować zarówno w województwie lubelskim, jak i w dalszych miejscach - wykonywaliśmy zdjęcia plenerowe od Morza Bałtyckiego aż górskie szlaki Tatr.

Jesteśmy otwarci na nowe miejsca, ale gdy Para Młoda preferuje bliższe okolice, malownicze Roztocze jest najchętniej wybieraną opcją. Roztoczańskie sesje ślubne wykonujemy m.in. w takich miejscach jak:Ślubna fotografia plenerowa - obrączki na ściętym pniu

Ślubna fotografia plenerowa Krasnystaw - Wyprawa z Parą Młodą na SłowacjęŚlubna Fotogragia Plenerowa - Z Lublina na SłowacjeZdjęcie ślubne wykonane na Roztoczu. Para młoda z KrasnegostawuZdjęcie ślubne w Zamościu na rynku wodnymPiękno Roztocza - Fotografia ślubna Krasnystaw, Zamość,Fototografia ślubna w Zamościu, para z Krasnegostawu.

Para młoda w bańce mydlanej
top